Menopauza

BioBalance LOVE je prírodný doplnok výživy navrhnutý špeciálne pre ženy v menopauze. Obsahuje vyváženú kombináciu fytoestrogénov z ďateliny a vybraných rastlinných výťažkov, ktoré sú známe svojou schopnosťou podporovať sexuálnu túžbu a celkovú pohodu počas menopauzy.

Aktívne látky

červená ďatelina  extrakt (Trifolium pratense), kotvičník zemný extrakt (Tribullus terrestris), damiana extrakt (Turnera diffusa), maca extrakt (Lepidium meyenii), ženšen extrakt (Panax ginseng), griffonia simplicifolia extrakt, vitamín B5 (pantotenát vápenatý), vitamín E (d-alfa tokoferyl acetát), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B7 (D-biotín), vitamín K2 (menachinón MK7)

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne.

Kapsuly sa prehltnú vcelku a zapijú pohárom vody. Vhodné na dlhodobé užívanie (aspoň 3 mesiace). Balenie obsahuje 120 kapsúl.

BioBalance menopause obsahuje rastlinné estrogény a ďalšie prírodné extrakty, vitamíny a minerálny prvok, ktoré majú harmonizujúci vplyv na ženský organizmus. Vďaka vyváženej kombinácii všetkých zložiek pomáha ženám so zvládaním príznakov perimenopauzy a menopauzy, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, ku zdravej duševnej výkonnosti, k udržaniu zdravých vlasov, pokožky a slizníc, k správnej funkcii psychiky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu zdravých kostí a zubov a k udržaniu správneho fungovania svalov.

Aktívne látky:
červená ďatelina, extrakt (Trifolium pratense), sója fazuľová extrakt (Glycine max) , baikalín (Scutellaria baicalensis) , maca extrakt 10:1 (Lepidium meyenii) , griffonia simplicifolia , vitamín B5 (pantotenát vápenatý) , vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B7 (D-biotín) , vitamín K2 (menachinón MK7), horčík (aquamin TG) .

Odporúčané dávkovanie:
Ženy v menopauze užívajú 2 kapsule denne.
Kapsuly sa prehltnú vcelku, po jedle a zapijú sa dostatočným množstvom tekutín.

Vhodné na dlhodobé užívanie (aspoň 3 mesiace). Balenie obsahuje 120 kapsúl.

Vyberte si z našej ponuky